Zariadenia na kontrolu elektrickej bezpečnosti

Monitory izolačného stavu

GHV Monitory izolačného stavu

Prístroje pre monitorovanie izolačného stavu na striedavých, jednosmerných a kombinovaných IT, TN a TT sieťach pod napätím i bez napätia.

Všetky produkty

Systém MEDICS

GHV Medics

Ucelený systém pre napájanie miestností pre lekárske účely elektrickou. Obsahuje oddeľovacie transformátory, prepínacie jednotky, sledovače izolácie, monitory reziduálnych prúdov, kontrolné a signalizačné panely a ďalšie.

Všetky produkty

Monitorovanie reziduálnych prúdov (RCM)

GHV Monitorovanie reziduálnych prúdov

Prístroje pre spoľahlivé meranie zbytkových prúdov v IT, TN a TT striedavých, jednosmerných a kombinovaných sieťach. Snímanie prúdu pomocou interného prípadne externého transformátoru s kruhovým, obdĺžnikovým, deleným prípadne pružným jadrom.

Všetky produkty

Vyhľadávanie porúch izolácie

GHV Vyhľadávanie porúch izolácie

Skupina prístrojov pre vyhľadávanie porúch izolácie v IT, TN a TT sieťach. Sú určené pre lokalizáciu poruchy v rozvetvených sieťach s vyšším počtom porúch izolácie bez nutnosti odpojenia. Dostupná je verzia pre zabudovanie do rozvádzačov s pevne pripojenými snímacími transformátormi alebo prenosná varianta so snímaním prúdu pomocou klieští.

Všetky produkty

Multimetre a analyzátory kvality siete

GHV Analyzátory kvality siete

Analyzátory kvality siete a monitorovanie inštalácií pre jednoduché meranie na dverách rozvádzača až po centrálne monitorovanie a analýzu dát vrátane prechodových javov na elektrickej sieti.

Všetky produkty

Monitorovacie relé

GHV Monitorovacie relé

Skupina prístrojov umožňuje trvalé monitorovanie parametrov sietí ako je napätie, prúd, odpor, frekvencia.

Všetky produkty

Prístroje na komunikáciu

GHV Prístroje na komunikaciu

Prevodníky rozhrania a zosilňovače zbernice BMS. Vstupné a výstupné prevodníky pre pripojenie externých zariadení pomocou kontaktov, prevodníky na priemyslové zbernice Profibus, Modbus, Mudbus/TCP a Ethernet.

Všetky produkty

Externé meracie transformátory

GHV Externé maracie transformátory

Meracie transformátory prúdu pre použitie s monitormi reziduálnych prúdov RCM, RCMA alebo RCMS a pre systémy vyhľadávania porúch izolácie v IT sieťach pomocou systému EDS.

Všetky produkty
Tento web používa k poskytovaniu služieb a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.
Ďalšie informácie