Meracie a testovacie prístroje

Prevádzkové prístroje

GHV Prevádzkové prístroje

Prenosné meracie prístroje pre prevádzkové merania. Skúšačky napätia, digitálne a analógové multimetre, kliešťové multimetre, prevodníky prúdu, vyhľadávače káblov a vedenia, kalibrátory procesných signálov.

Všetky produkty

Revízne prístroje

GHV Revízne prístroje

Prístroje na revíziu elektrických inštalácií, ručného náradia a elektrospotrebičov, el. častí strojných zariadení, lekárskych prístrojov, ale aj na kontrolu prúdových chráničov, meranie izolačných odporov, zemných odporov, impedancia slučky, malých odporov alebo menovitého prevodu transf.

Všetky produkty

Termokamery, infrakamery

GHV Termokamery

Zariadenie na meranie infračerveného žiarenia a obstaranie termovíznych snímok alebo videosekvencií vhodných pre priemyselné i stavebné aplikácie.

Všetky produkty

Analyzátory výkonu, kvality el. siete

GHV Analyzátory sietí

Zariadenia na kontrolu a meranie kvality dodávky elektrickej energie. Prenosné analyzátory sietí, kliešťové merače výkonu a energie alebo záznamníky pre dlhodobý záznam parametrov elektrickej siete.

Všetky produkty

Osciloskopy

GHV Osciloskopy

Analógové a digitálne laboratórne osciloskopy a prenosné batériové osiloskopy (scopemetre) určené do prevádzkových podmienok.

Všetky produkty

Laboratórne prístroje a zdroje

GHV Laboratórne prístroje a zdroje

Laboratórna stolná meracia technika. Stolné multimetre, čítače, generátory, stolné RLC metre a dekády, ale aj spektrálne analyzátory, stabilizované a striedavé zdroje a meniče DC/AC.

Všetky produkty

Merače neelektrických veličín

GHV Merače neelektrických veličín

Prenosné merače neelektrických veličín. Teplomery, vlhkomery, anemometre, luxmetre, hlukomery, otáčkomery, merače vzdialenosti, vlhkosti materiálu, tlaku a detekcie plynu, počtu častíc, mechanických vibrácií alebo radiácie.

Všetky produkty

Ex - iskrovo bezpečné prístroje

GHV Prístroje do prostredia s nebezpečenstvom výbuchu

Špeciálna konštrukcia prenosných meracích prístrojov na použitie v prostredí s nebezpečenstvom výbuchu s certifikáciou Ex, Atex. Môžete tu nájsť skúšačky napätia, multimetre, procesné kalibrátory, merače izolačného odporu a prechodových odporov vrátane infrateplomerov.

Všetky produkty

Príslušenstvo

GHV Príslušenstvo

Príslušenstvo pre prevádzkové a laboratórne prístroje. Meracie a predlžovacie vodiče, meracie hroty, krokosvorky, sady príslušenstva alebo teplotné sondy a adaptéry. Ochranné brašne, prenosná púzdra a kufre.

Všetky produkty
Tento web používa k poskytovaniu služieb a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.
Ďalšie informácie