Novinky

AMPER 2019

Pozývame Vás na AMPER 2019

Radi by sme Vás pozvali na návštevu 27. Medzinárodného veľtrhu elektrotechniky, elektroniky Amper 2019, ktorý sa koná od 19.3. do 22.3.2019Brně. Nájdete nás v hale P v stánku č. P 4.16 na brnenskom výstavišti BVV.


Voľnú vstupenku na veltrh získate bezplatne po registrácii na webových stránkach http://www.amper.cz/voucher/ a vložení unikátneho kódu 18931-330.

36050.000

Nový poistkový odpínač

Napájanie systému CrossBoard môže byť uskotočnené pomocou pripojovacích modulov alebo pomocou poistkového odpínača veľkosti 10x38 s konštrukčnou šírkou 22,5mm.

Nový poistkový odpínač NH poistiek

Napájanie systému Crossboard môže byť vykonané pomocou pripojovacích modulov alebo pomocou poistkového odpojovača NH poistiek veľkosti 000 s konštrukčnou šírkou 49,5mm.

Vyhrievacie teleso - Séria CP 061, 50W

Ploché odporové výhrevné teleso

Ultra tenké ploché výhrevné teleso CP 061 hrúbky 8 mm slúži k rovnomernému rozloženiu teploty vo vnútri skríň a skríň s elektrickými / elektronickými súčasťami.

Štartovacia sada Crossboard

Štartovacia sada CrossBoard ako Vianočny darček ZDARMA

K súčasnému začiatku predaja nových produktov zo sady prípojnicových systémov Wöhner, by sme našim novým aj existujúcim zákazníkom radi ponúkli pomoc s implementáciou a začatím využívania prípojnicového systému Crossboard.

Fluke T150 - Skúšačka napätia s LCD, detail

Zvolávacia akcia na skúšačky FLUKE T110, T130, T150

Vážený zákazníci,
spoločnost Fluke Corporation zistila bezpečnostný problém, ktorý sa týka meracích prístrojov Fluke T110, T130 a T150.
Ako preventívne opatrenie sa spoločnosť Fluke rozhodla dobrovolne zvolať všetky tieto výrobky a poskytnúť zákazníkom nové a vylepšené ekvivalentné náhradné produkty.

Fluke HL-200 EX - Čelovka 1

Iskrovo bezpečné svietidlá Fluke

Iskrovo bezpečné svietidlá od spoločnosti Fluke znižujú rizikovosť práce v prostrediach s nebezpečím výbuchu. Jedná a o pohodlne použiteľné a odolné svietidlá s certifikovanou bezpečnosťou.

Fluke DS701 - Inšpekčná kamera-1

Fluke DS701 a DS703 FC - Inšpekčné kamery s vysokým rozlíšením

Inšpekčné kamery Fluke DS701 a DS703 FC sú prenosné kamery určené pre široké použitie. Tieto aplikácie zahŕňajú vyhľadávanie problémov zariadení, preventívnu a prediktívnu údržbu, diagnostiku budov, výskum a vývoj.
Kamery zobrazujú snímky na vysoko zreteľnej a odolnej LCD obrazovke. Výrobok ukladá snímky a videá do vnútornej pamäti alebo na pamäťové zariadenie USB. Uložené snímky a videá je možné preniesť do počítača prostredníctvom priameho pripojenia cez rozhranie USB. Uložené snímky je tiež možné preniesť do aplikácie Fluke ConnectTM (DS703 FC).

Fluke MDA-510-Analyzátor motorových pohonov-2

Fluke MDA-510 a MDA-550 - Analyzátory motorových pohonov

Nová rada prístrojov navrhnutá pre jednoduchšie vyhľadávanie problémov u motorových pohonov vďaka testovacím sekvenciám s nápovedou. Ponúka automatizované merania pohonov, ktoré poskytujú spoľahlivé a opakovateľné výsledky testov.
Fluke MDA-510 a MDA-550 šetria čas a zbavujú užívateľa nepríjemného nastavovania zložitých meraní a zjednodušujú vyhľadávanie problémov. Stačí jednoducho vybrať test a automatické prednastavenia sa postarajú o meranie všetkých častí systému od vstupných a výstupných hodnôt, cez rovnosmernú zbernicu, až po samotný motor. 
Rada MDA-500 prináša všetko potrebné pre základné i pokročilé merania. Vďaka vstavanej funkcii pre vytváranie správ ide ľahko a rýchlo vytvárať prehľadné správy o meraní.

Inteligentný senzor - Série CSS 014

Chytrý senzor teploty a vlhkosti

Kompaktný chytrý senzor CSS 014 meriaci teplotu a vlhkosť a zmerané veličiny konvertuje do štandardizovaného analógového signálu 4 - 20 mAMonitorovanie stavu je spôsob, ako problém vyriešiť než skutočne dôjde k vážnej chybe alebo dokonca zlyhaniu.

C.A 6418 - Kliešťový merač zemného odporu-2

Kliešťový merač zemného odporu C.A 6418

Kliešťový digitálny tester pre kontrolu uzemňovacích slučiek. Pre meranie na pásovinách o maximálnom rozmere 20 x 55 mm alebo 30 x 40 mm alebo na kábloch o priemere až 32 mm. Bezpečnostná kategória CAT IV/600V.

C.A 6165 - Revízny prístroj

Tester elektrických častí strojových zariadení, rozvádzačov, náradia, spotrebičov

Multifunkčný tester C.A 6165 je určený k prevedeniu všetkých testov súviasiacich s elektrickou bezpečnosťou u ručného náradia a spotrebičov, strojov, strojového zariadenia a rozvádzačov. Je ideálny pre elektrickú kontrolu a certifikáciu zariadení na konci výrobných liniek, periodické revízie zariadení alebo pre ich pravidelnú údržbu. Slúži k testom podľa noriem IEC 60204, IEC 61439, IEC 60335, IEC 60950, EN 50191, VDE 0701/0702

HS6 DIFF- Virtuálny USB osciloskop_3

Virtuálne USB osciloskopy s diferenciálnymi vstupmi HS6 DIFF

Rozširujeme ponuku meracích prístrojov o výrobky spločnosti TiePie Engineering. Tento holandský výrobca sa špecializuje na vývoj a výrobu virtuálnych USB osciloskopov a generátorov najvyššej kvality s vynikajúcim pomerom cena/výkon.

USB osciloskopy s vysokým rozlíšením, nízkym šumom a veľmi vysokou citlivosťou so 4 diferenciálnymi vstupmi neuveriteľnou dĺžkou  záznamu 256 miliónov vzoriek, ktorá môže byť zaplňovaná pomocou 1 GS/s vzorkovania. Handyscope HS6 DIFF je najvýkonnejší prenosný univerzálny USB 3.0 osciloskop, tester EMI kompatibility, multimeter s vysokým rozlíšením a veľa ďalšími užitočnými funkciami... vybavený inovatívnymi technológiami ako sú  SureConnect, SafeGround a CMI rozhranie s pripojením k PC pomocou moderného vysokorýchlostného USB 3.0

C.A 8436 - Analyzátor kvality siete_01

Nový analyzátor sítě C.A 8436 s krytím IP67

Nový analyzátor siete C.A 8436 s krytím IP67.
Populárna modelová rada analyzátorov siete C.A 83xx sa rozrástla o nový najvyšší model. Prístroj je funkčne zhodný s najpopulárnejším modelom rady C.A 8336, ale narozdiel od neho ponúka krytie IP67 (prístroj i dodané príslušenstvo). Do tela prístroja je taktiež integrovaná nabíjačka zo siete alebo z meranej inštalácie.

Fluke RSE - Termokamera_6

Stacionárne kamery FLUKE RSE300 a RSE600

Stacionárne infračervené kamery pre vyhľadávanie porúch na výrobných a servisných linkách, pre vývojové a výskumné pracovištia. 
Stacionárne kamery s vysokým krytím IP67 sú vhodné pre aplikácie s diaľkovým zobrazením a riadením. Kameru stačí jednoducho nainštalovať  napevno na miesto merania a Ethernetovým káblom pripojiť k sieti. Pomocou SW sú potom merané dáta k dispozícii prakticki odkiaľkoľvek.
Ovládanie a spracovanie dát je umožnené i pomocou softwarov tretích strán, programov Matlab a LabView

IRC-110 - Vizuálny infrateplomer_2

Zamerať a zmerať - vizuálny infrateplomer IRC-110

Vizuálny infrateplomer s funkciou "zamerať a zmerať" 
Prístroj Beha-Amprobe IRC-110 dáva prehľad o teplotách meraného objektu - teplotné mapy. Vďaka tomu je jednoduché identifikovať javy spojené s oteplením zariadienia ako prechodové odpory, mechanické poruchy alebo tepelné úniky. Vďaka spôsobu použitia poskytuje rýchlejšiu identifikáciu problémov ako pri práci s bežnými bezkontaktnými teplomerami.

Príslušenstvo Fluke Pack30 - Prenosná brašna_12

Majte svoje prístroje v bezpečí s profesionálnou brašnou Fluke Pack30

Vysoko odolná taška na prístroje, náradie, tablet a oobné veci
Profesionálny batoh s rozmermi 50,8 x 33 x 23,5 cm
Viac ako 30 úložných priestorov vo veľmi odolnom prevedení. Robustný a vodeodolný batoh pre prístroje, náradie, príslušenstvo, tablety alebo osobné veci.

Diris A40

Nový spôsob analýzy siete pomocou Diris A40 a prúdových senzorov

Prichádza novinka z rady panelových prístrojov spoločnosti Socomec - nový Diris A40.
Čo je nové:
- design !
- meranie pomocou prúdových senzorov !
- vstavaná funkcia webserver !
... a mnoho viac !

HP3 - Virtuálny USB osciloskop s príslušenstvom

Virtuálne USB osciloskopy s diferenciálnym vstupom

Rozširujeme ponuku meracích prístrojov o výrobky spoločnosti TiePie Engineering. Tento holandský výrobca sa špecializuje na vývoj a výrobu virtuálnych USB osciloskopov a generátorov najvyššej kvality s vynikajúcim pomerom cena/výkon.

Rada USB osciloskopov Handyprobe HP3 je vďaka diferenciálnym vstupom a veľkému napäťovému rozsahu určená do náročného priemylového prostredia. Všestrannosť a flexibilita modela Handyprobe HP3 je zabalená v kompaktnom púzdre s vynikajúcim pomerom cena/výkon.

Príslušenstvo SW TiePie - 08

Virtuálne USB osciloskopy s AWG generátorom Handyscope HS5

Rozširujeme ponuku meracích prístrojov o výrobky spoločnosti TiePie Engineering. Tento holandský výrobca sa špecializuje na vývoj a výrobu virtuálnych USB osciloskopov a generátorov najvyššej kvality s vynikajúcim pomerom cena/výkon.

Rada USB osciloskopov Handyscope HS5 ponúka najlepšie možné parametre u priemyslových osciloskopov pri limitovanom rozpočte. Všestrannosť a flexibilita modelu Handyscope HS5 je neporovanteľne vyššia ako u iných modelov tejto triedy.

REVEXmax - Revízny prístroj

Revízny prístroj spotrebičov a náradia REVEXmax

Multifunkčný digitálny prístroj určený k revíznym elektrickým spotrebičom s pohyblivým a pevným prívodom podľa ČSN 33 1600 ed.2, ČSN EN 60974-4
Umožňuje testovať elektrické spotrebiče ako z hľadiska ich elektrickej bezpečnosti, tak aj ich prevádzkových vlastností.
REVEXmax S je určený pre rievízie spotrebičov
REVEXmax W je určený pre revízie spotrebičov vrátane kontrol zariadení pre oblúkové zvarovanie.

C.A 1954 - Termokamera

Termokamera C.A 1954

Termokamera C.A 1954 novej generácie DiaCAm 2 v kompaktnom púzdre na meranie teplôt v rozmedzí od -20 °C do +250 °C pre použitie v náročnejších podmienkach s krytím IP54.
Praktická, ľahká a odolná termokamera
Infra i viditeľné spektrum
Rozlíšenie 160 x 120 bodů, rozsah -20 °C až 250 °C, teplotná citlivosť 0,08 °C

Rozvádzačový termostat DCT 010, NO

Termostaty s externým senzorom pre DC aplikácie

Nastaviteľné elektronické termostaty DCT 010 pre DC aplikácie so spínacím (NO) a rozpínacím (NC) kontaktom a externým senzorom pre vyhodnotenie klimatických podmienok vo vnútri skrine.

DMM 53 - Digitálny multimeter

Multimeter MULTIMETRIX DMM 53

Prestavujeme nový, veľmi dobre vybavený a cenovo dostupný, kompaktnýmultimeter DMM 53 v kategórii CAT III od firmy Multimetrix (skupina Chauvin Arnoux - Francúzsko).

Vyhrievacie teleso s ventilátorom - Séria DCR 030

Výhrevné teleso s ventilátorom pre DC aplikácie

Výkonný teplovzdušný ventilátor určený pre DC aplikácie zabraňuje kondenzácii a zaisťuje ronomerné rozloženie teploty vo vnútri skrine s elektrickými či elektronickými komponentami.

CM603 - Kliešťový multimeter

Kliešťový multimeter MULTIMETRIX CM 603

Prestavujeme nový, veľmi dobre vybavený a cenovo dostupný, kompaktný kliešťový multimeter na meranie AC prúdov do 600 A AC napätia do 600 V, odporu a spojitosti, frekvencie, striedy, teploty a kapacity. Maximálny priemer meraného vodiča je 26 mm.

NCV-1040-EUR - Bezkontaktná skúšačka napätia_2

Bezkontaktné skúšačky Beha-Amprobe NCV-1000

Úplne nová rada bezkontaktných skúšačiek firmy Beha-Amprobe (skupina Fluke) pre napätie až 12...1000 VAC ponúka maximálnu možnú ochranu užívateľa vďaka certifikácii CAT IV/1000 V. Vďaka svojmu krytiu IP65 sú vhodné pre pužitie vo všetkých bežných meracích prostrediach, vo vnútri i vonku.

Nový napájací zdroj od spoločnosti Wöhner - BROOME10

Spoločnosť Wöhner vyvinula pre automatizačné a riadiace systémy napájanie 24V DC pre pripojenie na systém Crossboard.

Fluke TiS45 - Termokamera + L206

Akčná ponuka meracích prístrojov FLUKE December 2018

* Termokamera FLUKE TiS45 - za výhodnú cenu
* Merač izolačných odporov FLUKE 1507 - s kliešťovým multimetrom zadarmo
* Skúšačka
FLUKE T6-1000 - za výhodnú cenu, s puzdrom a sadou krokosvoriek zadarmo

Akcia platí do 21.12.2018 alebo do vypredania zásob.

C.A 6116N - Tester inštalácií

Akčná ponuka meracích prístrojov CHAUVIN ARNOUX December 2018

* Tester inštalácií C.A 6116N - za výhodnú cenu alebo za výhodnú cenu a s bohatým príslušenstvom zdarma
* Kliešťový merač uzemnenia C.A 6416 - za výhodnú cenu
*
PEL 103 - za výhodnú cenu a s bohatým príslušenstvom zdarma

Akcia platí do 21.12.2018 alebo do vypredania zásob.

OX9062, OX9102, OX9104, OX9304 - Prenosný osciloskop_2

Prenosné osciloskopy Metrix Scopix IV rady OX9000

Moderné a ergonomické prevedenie rady Scopix IV ponúka svojim užívateľom maximálny komfort a jednoduchosť ovládania s lokalizáciou do 15 jazykov. V ponuke sú modely s šírkou pásma 60, 100 a 300 MHz a 2 alebo 4 kanálmi. Všetky modely integrujú funkcie osciloskopu, multimetra, záznamníka a analyzátora hramonických zložiek - 4 prístroje v 1. Najmodernejší hardware prístroja umožňuje integráciu širokej škály funkcií, pohodlné ovládanie pomocou farebného TFT displeja s dotykovým ovládaním, dlhou dobou prevádzky vďaka Li-Ion akumulátorom a to všetko pri zachovaní kompaktných rozmerov s vysokým krytím IP54.

Fluke 1742_1746_1748 - Trojfázový analyzátor kvality energie_použitie

Trojfázové záznamníky kvality siete Fluke 1742, 1746 a 1748

Nové trojfázové záznamníky kvality elektrickej energie Fluke 1742, 1746 a 1748 poskytujú rýchly a jednoduchý spôsob záznamu parametrov kvality siete s jednoduchým prístupom k zaznamenaným dátam alebo dátam v reálnom čase.

Prístroje sú schopné merať jednofázové až trojfázové siete s napätím do 1000 V a prúdmi až 6000 A. Vďaka štyrom prúdovým vstupom meria priamo prúd aj na N vodiči. Sú vybavené drôtovými (USB, Ethernet) aj bezdrôtovými (Wifi, Bluetooth) rozhraniami na jednoduchú komunikáciu.

VMD461-CD440 - Monitorovacie relé s väzbovým členom

Napäťový monitor s väzobným členom

Napäťové relé pre AC/3NAC siete do 690 V a DC/3AC siete do 1200 V s možnosťou nastavenia 2 stupňov ochrany, meraním vektorového skoku (ROCOF), spätným pripojením zdroja a ANSI kódov funkcií.

Akcia 2017 - Prepravné ZADARMO

Objednávky bez prepravného

Akcia preprava zadarmo pre objednávky z eshopu predĺžená. Všetky objednávky, ktoré obdržíme prostredníctvom eshopu, budú odoslané zákazníkovi bez prepravného.

Príslušenstvo P01.1206.12 - Prevodník MN60_3

Nový prevodník AC a DC prúdov s izolovanou architektúrou MH60 vhodný pre osciloskopy

Izolovaný prevodník striedavého a jednosmerného prúdu s BNC výstupom a s napájaním pomocou vstavaného NiMH akumulátora alebo USB osciloskopu
Veľká šírka pásma 1 MHz
Meranie striedavých prúdov od 0,01 A až do 100 A AC
Meranie jednosmerných prúdov od 0,01 A až do 140 A DC

Fluke T6 - Skúšačka napätia s FieldSense

Skúšačky Fluke T6-600 a T6-1000 s bezdotykovým meraním napätia

Úplne nová rada skúšačiek Fluke T6 (T6-600 a T6-1000) ponúka jedinečnú a patentovanú, novú technológiu nazývanú FieldSense, ktorá zdokonaľuje funkciu otvorenej vidlice tým, že meria nielen striedavý prúd, ale tiež striedavé napätie bez nutnosti kontaktu hrotov s metalickou časťou vodiča.
 
Měření napětí a proudu lze provádět jediným přístrojem současně, v reálném čase díky displeji se dvěma řádky (u T6-1000). Elektrické zkoušečky Fluke T6 s technologií FieldSense jsou prvními zkoušečkami, které využívvají tuto novou technologii.

Chladiaca jednotka Peltier HL-316-C - pohľad spredu

Chladiace jednotky Peltier typu HL

Jednotky pracujú na princípe polovodičového chladenia, tzn. bez prevádzkových kvapalín, s čím sú spojené nulové náklady na údržbu. Nové typy HL sú použiteľné v rozsahu teplôt od -40 °C do +90 °C.

DSP 5 - Skúšačka napätia_2

Skúšačka Tietzsch DPS 5

Nová skúšačka spoločnosti Tietzsch, najlepšia z rady DSP.
Model DPS5 ponúka meranie až 1200 V AC a 1500 V DC. Disponuje neuveriteľnou šírkou pásma 10 kHz. Výnimočná je tiež schopnosťou merania sledu fází na izolovaných IT sústavách. Samozrejmosťou je najvyššia bezpečnostná kategória CAT IV / 1000 V a tiež krytie IP65 všetko zabalené v odolnom púzdre.

Vyhrievacie teleso - Séria CREx 020_Ex

Vykurovacie telesá do prostredia s nebezpečenstvom výbuchu

Kompaktné vykurovacie telesá teplotnej triedy T3, T4, T5 sú určené do prostredí ohrozených výbuchom (plyny a prachové častice), zabraňujú tvorbe kondenzátu, teplotnému výkyvu a mrazu.

Micsig TO1000-3

Rada tabletových osciloskopov s dotykovou obrazovkou Micsig TO1000

Úplne nová rada tabletových osciloskopov s intuitívnym dotykovým ovládaním. Tablet s 8" dotykovou obrazovkou je vstavaný do odolného ochranného púzdra. Kapacitný displej je multidotykový a je možné tak osciloskop ovládať pomocou giest.
V ponuke sú dvojkanálové aj štvorkanálové modely so šírkou pásma 70 MHz (TO1072 a TO1074) alebo 100 MHz (TO1102 a TO1104). Osciloskopy môžu byť vybavené širokou škálou komunikačných rozhraní (USB, Ethernet, Wifi, HDMI) a sú softwarovo rozšíriteľné o spústu užitočných funkcií (zvýšená citlivosť, záznam videa, analýza zberníc)

LSP 4L - Skúšačka napätia

Zkoušečky Tietzsch LSP 4

Skúšačky spoločnosti Tietzsch základnej rady LSP.
Modely LSP 4B a LSP 4L ponúkajú základné funkcie na meranie na napätiach do 690 V AC / DC. Ich výhodou je bezúdržbová bezbatériová prevádzka vďaka napájaniu a dobíjaniu z meranej inštalácie. Štandardom je bezpečnostná kategória CAT IV / 600 V a taktiež krytie IP65, všetko zabalené v odolnom púzdre.

DMM 240 - Digitálny multimeter

Multimetre Multimetrix rady DMM200

Rada odolných multimetrov rady DMM200 s krytím IP67 na meranie v náročných podmienkach v najvyššej bezpečnostnej kategórií CAT IV / 600 V 
Môžete mať TRMS modely (DMM 230 a DMM 240) alebo model s displejom až  40 000 digitov (DMM 240), ale všetky ponúkajú meranie do 1000 V AC/DC a displej aspoň 6000 digitov (DMM 210, DMM 220 a DMM 230)

RCMB104 - Monitor reziduálnych prúdov

Monitory reziduálnych prúdov pre kompaktné nabíjacie stanice elektromobilov

Monitory AC/DC reziduálnych prúdov pre kompaktné nabíjacie stanice elektromobilov, alebo riadiace jednotky integrované v nabíjacích kábloch.

Katalóg - Komponenty pre rozvádzače - všeobecný katalóg

Nový všeobecný katalóg Komponenty pre rozvádzače

Nový, všeobecný katalóg komponentov pre rozvádzače. Všetky produkty, ktoré ste predtým museli hľadať komplikovane, teraz nájdete na jednom mieste!

isoHV525 - Monitor izolačného stavu

Strážca izolačného stavu s vysokou odolnosťou

Strážca izolačného stavu pre AC, 3(N)AC, DC a AC/DC kombinovanej siete do 1000 V s vysokou nárazovou, vibračnou a teplotnou odolnosťou. Rozsah teploty od -55°C a stupeň krytia IP65

Vačkové prepínače

Otočné vačkové prepínače

Predstavujeme Vám novú radu otočných vačkových prepínačov do rozvádzačov a inštalačných krabíc. Hravo si poradí so spínáním malých, ale aj veľkých prúdov a splní všetky Vaše požiadavky.

Logo etrzby

Elektronická evidencia tržieb

Vážení zákazníci informujeme Vás, že od 1.3.2017 platí aj pre GHV Trading, spol. s r.o. povinnosť elektronickej evidencie tržieb.

MA130 MiniFLEX

Pružné prevodníky rady AmpFLEX a MiniFLEX na meranie až 30 000 A

Pružné prevodníky prúdu (Rogowského cievky) postupom času vytláčajú klasické magnetické obvody na meranie AC prúdov. Nové rady prevodníkov typu AmpFLEX (A110 a A130) a MiniFLEX (MA110 a MA130) sú inovovanou radou rady A100 a MA100. Umožňujú meranie prúdu od 0,02 A až po 30 000 A s dĺžkou prevodníka až 120cm. Vyznačujú sa odolnejšou konštrukciou jednotky elektroniky s krytím IP67 a bezpečnostnou kategóriou CAT IV (600 - 1000 V). U rady MA je naviac prebudovaný zámok uchytenia a umožňuje tak rovnako ako rada A prácu v rukaviciach.

Séria Physics Line

PhysicsLine - nové luxmetre, teplomere a anemometre Chauvin Arnoux

Francúzský výrobca prenosných meracích prístrojov, Chauvin Arnoux, uvádza na trh úplne novú radu meracích prístrojov na meranie neelektrických veličín. Ide o luxmeter C.A 1110 s kompenzáciou pre LED a fluorescenčné zdroje, anemometer C.A 1227 s lopatkovým čidlom, teplomer a vlhkomer prostredia C.A 1246 a teplomere C.A 1821, C.A 1822 a C.A 1823 pre termočlánky a odporové čidlá.
Všetky prístroje používajú spoločný SW, majú veľkú pamäť pre dlhodobý záznam, rozhranie Bluetooth a USB a vďaka implementácií EKO designu extrémne dlhú výdrž až 3 roky. 

Fluke 1630-2 FC - Kliešťový merač uzemnenia s logom

Merač uzemnenia Fluke 1630-2 FC s otvorom 40mm

Inovovaná verzia kliešťového merača uzemnenia spoločnosti Fluke, model Fluke 1630-2 FC, ponúka nielen zvačšený otvor na 40 mm, ale tiež vstavaný systém Fluke Connect. Ten umožňuje prístroju funkciu datalogeru a možnosť komunikácie s ďalšími prístrojmi tohto najrozsiahlejšieho sysému na svete. 

Quadron pre 60mm systém s monitorovaním stavu poistiek

Poistkové odpínače QUADRON

Medzi veľkú novinku posledných rokov patria poistkové odpínače firmy Wöhner pre zapínanie a vypínanie menovitých prúdov pod záťažou podľa pracovného napätia, označované pod názvom QUADRON. Sú ponúkané vo variantách pripojenia na panel alebo na 60 mm systém, vo veľkostiach poistiek NH00 a NH1.

EDS150 - Prístroj na vyhodnocovanie porúch

Monitor reziduálnych prúdov s integrovanými meracími transformátormi

Viackanálový prístroj pre monitorovanie reziduálnych prúdov typu B s integrovanými transformátormi pre uzemnené AC/DC siete TN/TT.

iso165C - Hlídače izolačního stavu

Monitor izolačného stavu pre DC IT siete v elektromobiloch

Monitor izolačného stavu pre DC IT siete do 600 V v elektromobiloch a hybridných automobiloch.

iso1685P - Monitor izolačného stavu

Monitor izolačného stavu pre rozsiahle IT siete

Monitor izolačného stavu pre rozsiahle striedavé, rovnakosmerné a kombinované IT siete do 1000 V AC/1500 V DC s generátorom pre lokalizáciu porúch izolácie.

Fluke 180LG - Nivelačný prístroj - použitie3

Laserové nivelačné prístroje Fluke 3P a Fluke 180L

Laserové nivelačné prístroje - vodováhy Fluke sa vyznačujú odolnosťou, akú u každého nástroja Fluke očakávate. Sú konštruované a testované tak, aby odolali pádu z jedného metra a sú osadené v odolnom nárazuvzdornom púzdre.
Tieto profesionálne nástroje ponúkajú vysokú presnosť, rýchlosť stabilizáciu a odolnosť proti vibráciám. 3bodové laserové vodováhy Fluke merajú s presnosťou 6 mm na vzdialenosť 30 metrov a laserové vodováhy s nepretržitým paprskom merajú s presnosťou 3 mm na vzdialenosť 10 metrov (max. vzdialenosť 60m). Vodováha využíva rýchly, samostabilizačný Kardanov záves, ktorý takmer okamžite poskytuje presné referenčné body a priamky.

[ Archív ]

Tento web používa k poskytovaniu služieb a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.
Ďalšie informácie