Novinky

Prajeme Vám pokojné sviatky

Chod firmy v čase vianočných sviatkov

V dňoch 27. - 31. 12. 2018 je v našej firme celozávodná dovolenka.
Rozvozy a odoslanie tovaru je zaistené naposledy 20. 12. 2018.
Prvý expedičný deň v novom roku bude 7. 1. 2019.
Všetkým zákazníkom prajeme požehnané Vianoce.
Kolektív pracovníkov GHV Trading.

Vyhrievacie teleso - Séria CP 061, 50W

Ploché odporové vykurovacie teleso

Ultra tenké ploché vykurovacie teleso CP 061 hrúbky 8 mm slúži k rovnomernému rozloženiu teploty vo vnútri skríň a skríň s elektrickými / elektronickými súčasťami.

Štartovacia sada Crossboard

Štartovacia sada CrossBoard ako Vianočny darček ZDARMA

K súčasnému začiatku predaja nových produktov zo sady prípojnicových systémov Wöhner, by sme našim novým aj existujúcim zákazníkom radi ponúkli pomoc s implementáciou a začatím využívania prípojnicového systému Crossboard.

Fluke T150 - Skúšačka napätia s LCD, detail

Zvolávacia akcia na skúšačky FLUKE T110, T130, T150

Vážený zákazníci,
spoločnost Fluke Corporation zistila bezpečnostný problém, ktorý sa týka meracích prístrojov Fluke T110, T130 a T150.
Ako preventívne opatrenie sa spoločnosť Fluke rozhodla dobrovolne zvolať všetky tieto výrobky a poskytnúť zákazníkom nové a vylepšené ekvivalentné náhradné produkty.

Fluke HL-200 EX - Čelovka 1

Iskrovo bezpečné svietidlá Fluke

Iskrovo bezpečné svietidlá od spoločnosti Fluke znižujú rizikovosť práce v prostrediach s nebezpečím výbuchu. Jedná a o pohodlne použiteľné a odolné svietidlá s certifikovanou bezpečnosťou.

Fluke MDA-510-Analyzátor motorových pohonov-2

Fluke MDA-510 a MDA-550 - Analyzátory motorových pohonov

Nová rada prístrojov navrhnutá pre jednoduchšie vyhľadávanie problémov u motorových pohonov vďaka testovacím sekvenciám s nápovedou. Ponúka automatizované merania pohonov, ktoré poskytujú spoľahlivé a opakovateľné výsledky testov.
Fluke MDA-510 a MDA-550 šetria čas a zbavujú užívateľa nepríjemného nastavovania zložitých meraní a zjednodušujú vyhľadávanie problémov. Stačí jednoducho vybrať test a automatické prednastavenia sa postarajú o meranie všetkých častí systému od vstupných a výstupných hodnôt, cez rovnosmernú zbernicu, až po samotný motor. 
Rada MDA-500 prináša všetko potrebné pre základné i pokročilé merania. Vďaka vstavanej funkcii pre vytváranie správ ide ľahko a rýchlo vytvárať prehľadné správy o meraní.

Inteligentný senzor - Série CSS 014

Chytrý senzor teploty a vlhkosti

Kompaktný chytrý senzor CSS 014 meriaci teplotu a vlhkosť a zmerané veličiny konvertuje do štandardizovaného analógového signálu 4 - 20 mAMonitorovanie stavu je spôsob, ako problém vyriešiť než skutočne dôjde k vážnej chybe alebo dokonca zlyhaniu.

Fluke DS701 - Inšpekčná kamera-1

Fluke DS701 a DS703 FC - Inšpekčné kamery s vysokým rozlíšením

Inšpekčné kamery Fluke DS701 a DS703 FC sú prenosné kamery určené pre široké použitie. Tieto aplikácie zahŕňajú vyhľadávanie problémov zariadení, preventívnu a prediktívnu údržbu, diagnostiku budov, výskum a vývoj.
Kamery zobrazujú snímky na vysoko zreteľnej a odolnej LCD obrazovke. Výrobok ukladá snímky a videá do vnútornej pamäti alebo na pamäťové zariadenie USB. Uložené snímky a videá je možné preniesť do počítača prostredníctvom priameho pripojenia cez rozhranie USB. Uložené snímky je tiež možné preniesť do aplikácie Fluke ConnectTM (DS703 FC).

C.A 6418 - Kliešťový merač zemného odporu-2

Kliešťový merač zemného odporu C.A 6418

Kliešťový digitálny tester pre kontrolu uzemňovacích slučiek. Pre meranie na pásovinách o maximálnom rozmere 20 x 55 mm alebo 30 x 40 mm alebo na kábloch o priemere až 32 mm. Bezpečnostná kategória CAT IV/600V.

C.A 6165 - Revízny prístroj

Tester elektrických častí strojových zariadení, rozvádzačov, náradia, spotrebičov

Multifunkčný tester C.A 6165 je určený k prevedeniu všetkých testov súviasiacich s elektirckou bezpečnosťou u ručného náradia a spotrebičov, strojov, strojového zariadenia a rozvádzačov. Je ideálny pre elektrickú kontrolu a certifikáciu zariadení na konci výrobných liniek, periodické revízie zariadení alebo pre ich pravidelnú údržbu. Slúži k testom podľa noriem IEC 60204, IEC 61439, IEC 60335, IEC 60950, EN 50191, VDE 0701/0702

HS6 DIFF- Virtuálny USB osciloskop_3

Virtuálne USB osciloskopy s diferenciálnymi vstupmi HS6 DIFF

Rozširujeme ponuku meracích prístrojov o výrobky spločnosti TiePie Engineering. Tento holandský výrobca sa špecializuje na vývoj a výrobu virtuálnych USB osciloskopov a generátorov najvyššej kvality s vynikajúcim pomerom cena/výkon.

USB osciloskopy s vysokým rozlíšením, nízkym šumom a veľmi vysokou citlivosťou so 4 diferenciálnymi vstupmi neuveriteľnou dĺžkou  záznamu 256 miliónov vzoriek, ktorá môže byť zaplňovaná pomocou 1 GS/s vzorkovania. Handyscope HS6 DIFF je najvýkonnejší prenosný univerzálny USB 3.0 osciloskop, tester EMI kompatibility, multimeter s vysokým rozlíšením a veľa ďalšími užitočnými funkciami... vybavený inovatívnymi technológiami ako sú  SureConnect, SafeGround a CMI rozhranie s pripojením k PC pomocou moderného vysokorýchlostného USB 3.0

C.A 8436 - Analyzátor kvality siete_01

Nový analyzátor sítě C.A 8436 s krytím IP67

Nový analyzátor sítě C.A 8436 s krytím IP67.
Populární modelová řada analyzátorů sítě C.A 83xx se rozrostla o nový nejvyšší model. Přístroj je funkčně shodný s nejpopulárnějším modelem řady C.A 8336, ale na rozdíl od něj nabízí krytí IP67 (přístroj i dodané příslušenství). Do těla přístroje je také integrována nabíječka ze sítě, nebo z měřené instalace.

Fluke RSE - Termokamera_6

Stacionárne kamery FLUKE RSE300 a RSE600

Stacionárne infračervené kamery pre vyhľadávanie porúch na výrobných a servisných linkách, pre vývojové a výskumné pracovištia. 
Stacionárne kamery s vysokým krytím IP67 sú vhodné pre aplikácie s diaľkovým zobrazením a riadením. Kameru stačí jednoducho nainštalovať  napevno na miesto merania a Ethernetovým káblom pripojiť k sieti. Pomocou SW sú potom merané dáta k dispozícii prakticki odkiaľkoľvek.
Ovládanie a spracovanie dát je umožnené i pomocou softwarov tretích strán, programov Matlab a LabView

IRC-110 - Vizuálny infrateplomer_2

Zaměřit a změřit - vizuální infrateploměr IRC-110

Vizuální infrateploměr s funkcí "zaměřit a změřit"
Přístroj Beha-Amprobe IRC-110 dává přehled o teplotách měřeného objektu - teplotní mapy. Díky tomu je snadné identifikovat jevy spojené s oteplením zařízení jako přechodové odpory, mechanické závady nebo tepelné úniky. Díky způsobu použití poskytuje rychlejší identifikaci problémů než při práci s běžnými bezkontaktními teploměry.

Príslušenstvo Fluke Pack30 - Prenosná brašna_12

Mějte své přístroje v bezpečí s profesionální brašnou Fluke Pack30

Vysoce odolná brašna na přístroje, nářadí, tablet a osobní věci
Profesionální batoh s rozměry 50,8 x 33 x 23,5 cm
Více jak 30 úložných prostor ve velmi odolném provedení. Robustní a voděodolný batoh pro přístroje, nářadí, příslušenství, tablety nebo osobní věci.

Diris A40

Nový spôsob analýzy siete pomocou Diris A40 a prúdových senzorov

Prichádza novinka z rady panelových prístrojov spoločnosti Socomec - nový Diris A40.
Čo je nové:
- design !
- meranie pomocou prúdových senzorov !
- vstavaná funkcia webserver !
... a mnoho viac !

HP3 - Virtuálny USB osciloskop s príslušenstvom

Virtuální USB osciloskopy s diferenciálním vstupem

Rozšiřujeme nabídku měřicích přístrojů o výrobky společnosti TiePie Engineering. Tento holandský výrobce se specializuje na vývoj a výrobu virtuálních USB osciloskopů a generátorů nejvyšší kvality s vynikjícím poměrem cena/výkon.

Řada USB osciloskopů Handyprobe HP3 je díky diferenciálním vstupům a velkému napěťovému rozsahu určena do náročného průmyslivého prostředí. Všestrannost a flexibilita modelu Handyprobe HP3 je zabalena v kompaktním pouzsře s vynikajícím poměrem cena/výkon.

Príslušenstvo SW TiePie - 08

Virtuální USB osciloskopy s AWG generátorem Handyscope HS5

Rozšiřujeme nabídku měřicích přístrojů o výrobky společnosti TiePie Engineering. Tento holandský výrobce se specializuje na vývoj a výrobu virtuálních USB osciloskopů a generátorů nejvyšší kvality s vynikjícím poměrem cena/výkon.

Řada USB osciloskopů Handyscope HS5 nabízí nejlepší možné parametry u průmyslových osciloskopů při limitovaném rozpočtu. Všestrannost a flexibilita modelu Handyscope HS5 je nesrovnatelně vyšší než u jiných modelů této třídy.

REVEXmax - Revízny prístroj

Revizní přístroj spotřebičů a nářadí REVEXmax

Multifunkční digitální přístroj určený k revizím elektrických spotřebičů s pohyblivým i pevným přívodem dle ČSN 33 1600 ed.2, ČSN EN 60974-4
Umožnuje testovat elektrické spotrebiče jak z hlediska jejich elektrické bezpečnosti, tak i jejich provozních vlastností.
REVEXmax S je určen pro revize spotřebičů
REVEXmax W je určen pro revize spotřebičů včetně kontrol zařízení pro obloukové svařování

C.A 1954 - Termokamera

Termokamera C.A 1954

Termokamera C.A 1954 nové generace DiaCAm 2 v kompaktním pouzdře pro měření teplot v rozmezí od -20   °C do +250 °C pro použití v náročnějších podmínkách s krytím IP54.
Praktická, lehká a odolná termokamera
Infra i viditelné spektrum
Rozlišení 160 x 120 bodů, rozsah -20 °C až 250 °C, teplotní citlivost 0,08 °C

Rozvádzačový termostat DCT 010, NO

Termostaty s externím senzorem pro DC aplikace

Nastavitelné elektronické termostaty DCT 010 pro DC aplikace se spínacím (NO) a rozpínacím (NC) kontaktem a externím senzorem pro vyhodnocení klimatických podmínek uvnitř skříně.

DMM 53 - Digitálny multimeter

Multimetr MULTIMETRIX DMM 53

Přestavujeme nový, velmi dobře vybavený a cenově dostupný, kompaktní multimetr DMM 53 v kategorii CAT III od firmy Multimetrix (skupina Chauvin Arnoux - Francie).

Vyhrievacie teleso s ventilátorom - Séria DCR 030

Topné těleso s ventilátorem pro DC aplikace

Výkonný teplovzdušný ventilátor určený pro DC aplikace zabraňuje kondenzaci a zajišťuje rovnoměrné rozložení teploty uvnitř skříně s elektrickými či elektronickými komponentami. 

CM603 - Kliešťový multimeter

Klešťový multimetr MULTIMETRIX CM 603

Přestavujeme nový, velmi dobře vybavený a cenově dostupný, kompaktní klešťový multimetr pro měření AC proudů do 600 A AC napětí do 600 V, odporu a spojitosti, frekvence, střídy, teploty a kapacity. Maximální průměr měřeného vodiče je 26 mm.

NCV-1040-EUR - Bezkontaktná skúšačka napätia_2

Bezkontaktní zkoušečky Beha-Amprobe NCV-1000

Zcela nová řada bezkontaktních zkoušeček firmy Beha-Amprobe (skupina Fluke) pro napětí až 12...1000 VAC nabízí maximální možnou ochranu uživatele díky certifikaci CAT IV/1000 V. Díky svému ktytí IP65 jsou vhodné pro použití ve všech běžných měřicích prostředích, uvnitř i venku.

Nový napájací zdroj od spoločnosti Wöhner - BROOME10

Spoločnosť Wöhner vyvinula pre automatizačné a riadiace systémy napájanie 24V DC pre pripojenie na systém Crossboard.

Fluke TiS45 - Termokamera + L206

Akčná ponuka meracích prístrojov FLUKE December 2018

* Termokamera FLUKE TiS45 - za výhodnú cenu
* Merač izolačných odporov FLUKE 1507 - s kliešťovým multimetrom zadarmo
* Skúšačka
FLUKE T6-1000 - za výhodnú cenu, s puzdrom a sadou krokosvoriek zadarmo

Akcia platí do 21.12.2018 alebo do vypredania zásob.

C.A 6116N - Tester inštalácií

Akčná ponuka meracích prístrojov CHAUVIN ARNOUX December 2018

* Tester inštalácií C.A 6116N - za výhodnú cenu alebo za výhodnú cenu a s bohatým príslušenstvom zdarma
* Kliešťový merač uzemnenia C.A 6416 - za výhodnú cenu
*
PEL 103 - za výhodnú cenu a s bohatým príslušenstvom zdarma

Akcia platí do 21.12.2018 alebo do vypredania zásob.

OX9062, OX9102, OX9104, OX9304 - Prenosný osciloskop_2

Prenosné osciloskopy Metrix Scopix IV rady OX9000

Moderné a ergonomické prevedenie rady Scopix IV ponúka svojim užívateľom maximálny komfort a jednoduchosť ovládania s lokalizáciou do 15 jazykov. V ponuke sú modely s šírkou pásma 60, 100 a 300 MHz a 2 alebo 4kanály. Všetky modely integrujú funkcie osciloskopu, multimetra, záznamníka a analyzátora hramonických zložiek - 4 prístroje v 1. Najmodernejí hardware prístroja umožňuje integráciu širokej škály funkcií, pohodlné ovládanie pomocou farebného TFT displeja s dotykovým ovládaním, dlhou dobou prevádzky vďaka Li-Ion akumulátorom a to všetko pri zachovaní kompaktných rozmerov s vysokým krytím IP54.

Fluke 1742_1746_1748 - Trojfázový analyzátor kvality energie_použitie

Trojfázové záznamníky kvality siete Fluke 1742, 1746 a 1748

Nové trojfázové záznamníky kvality elektrickej energie Fluke 1742, 1746 a 1748 poskytujú rýchly a jednoduchý spôsob záznamu parametrov kvality siete s jednoduchým prístupom k zaznamenaným dátam alebo dátam v reálnom čase.

Prístroje sú schopné merať jednofázové až trojfázové siete s napätím do 1000 V a prúdmi až 6000 A. Vďaka štyrom prúdovým vstupom meria priamo prúd aj na N vodiči. Sú vybavené drôtovými (USB, Ethernet) aj bezdrôtovými (Wifi, Bluetooth) rozhraniami na jednoduchú komunikáciu.

VMD461-CD440 - Monitorovacie relé s väzbovým členom

Napäťový monitor s väzobným členom

Napäťové relé pre AC/3NAC siete do 690 V a DC/3AC siete do 1200 V s možnosťou nastavenia 2 stupňov ochrany, meraním vektorového skoku (ROCOF), spätným pripojením zdroja a ANSI kódov funkcií.

Akcia 2017 - Prepravné ZADARMO

Objednávky bez prepravného

Akcia preprava zadarmo pre objednávky z eshopu predĺžená. Všetky objednávky, ktoré obdržíme prostredníctvom eshopu, budú odoslané zákazníkovi bez prepravného.

Príslušenstvo P01.1206.12 - Prevodník MN60_3

Nový prevodník AC a DC prúdov s izolovanou architektúrou MH60 vhodný pre osciloskopy

Izolovaný prevodník striedavého a jednosmerného prúdu s BNC výstupom a s napájaním pomocou vstavaného NiMH akumulátora alebo USB osciloskopu
Veľká šírka pásma 1 MHz
Meranie striedavých prúdov od 0,01 A až do 100 A AC
Meranie jednosmerných prúdov od 0,01 A až do 140 A DC

Fluke T6 - Skúšačka napätia s FieldSense

Skúšačky Fluke T6-600 a T6-1000 s bezdotykovým meraním napätia

Úplne nová rada skúšačiek Fluke T6 (T6-600 a T6-1000) ponúka jedinečnú a patentovanú, novú technológiu nazývanú FieldSense, ktorá zdokonaľuje funkciu otvorenej vidlice tým, že meria nielen striedavý prúd, ale tiež striedavé napätie bez nutnosti kontaktu hrotov s metalickou časťou vodiča.
 
Měření napětí a proudu lze provádět jediným přístrojem současně, v reálném čase díky displeji se dvěma řádky (u T6-1000). Elektrické zkoušečky Fluke T6 s technologií FieldSense jsou prvními zkoušečkami, které využívvají tuto novou technologii.

Chladiaca jednotka Peltier HL-316-C - pohľad spredu

Chladiace jednotky Peltier typu HL

Jednotky pracujú na princípe polovodičového chladenia, tzn. bez prevádzkových kvapalín, s čím sú spojené nulové náklady na údržbu. Nové typy HL sú použiteľné v rozsahu teplôt od -40 °C do +90 °C.

DSP 5 - Skúšačka napätia_2

Skúšačka Tietzsch DPS 5

Nová skúšačka spoločnosti Tietzsch, najlepšia z rady DSP.
Model DPS5 ponúka meranie až 1200 V AC a 1500 V DC. Disponuje neuveriteľnou šírkou pásma 10 kHz. Výnimočná je tiež schopnosťou merania sledu fází na izolovaných IT sústavách. Samozrejmosťou je najvyššia bezpečnostná kategória CAT IV / 1000 V a tiež krytie IP65 všetko zabalené v odolnom púzdre.

Vyhrievacie teleso - Séria CREx 020_Ex

Vykurovacie telesá do prostredia s nebezpečenstvom výbuchu

Kompaktné vykurovacie telesá teplotnej triedy T3, T4, T5 sú určené do prostredí ohrozených výbuchom (plyny a prachové častice), zabraňujú tvorbe kondenzátu, teplotnému výkyvu a mrazu.

Micsig TO1000-3

Rada tabletových osciloskopov s dotykovou obrazovkou Micsig TO1000

Úplne nová rada tabletových osciloskopov s intuitívnym dotykovým ovládaním. Tablet s 8" dotykovou obrazovkou je vstavaný do odolného ochranného púzdra. Kapacitný displej je multidotykový a je možné tak osciloskop ovládať pomocou giest.
V ponuke sú dvojkanálové aj štvorkanálové modely so šírkou pásma 70 MHz (TO1072 a TO1074) alebo 100 MHz (TO1102 a TO1104). Osciloskopy môžu byť vybavené širokou škálou komunikačných rozhraní (USB, Ethernet, Wifi, HDMI) a sú softwarovo rozšíriteľné o spústu užitočných funkcií (zvýšená citlivosť, záznam videa, analýza zberníc)

LSP 4L - Skúšačka napätia

Zkoušečky Tietzsch LSP 4

Skúšačky spoločnosti Tietzsch základnej rady LSP.
Modely LSP 4B a LSP 4L ponúkajú základné funkcie na meranie na napätiach do 690 V AC / DC. Ich výhodou je bezúdržbová bezbatériová prevádzka vďaka napájaniu a dobíjaniu z meranej inštalácie. Štandardom je bezpečnostná kategória CAT IV / 600 V a taktiež krytie IP65, všetko zabalené v odolnom púzdre.

DMM 240 - Digitálny multimeter

Multimetre Multimetrix rady DMM200

Rada odolných multimetrov rady DMM200 s krytím IP67 na meranie v náročných podmienkach v najvyššej bezpečnostnej kategórií CAT IV / 600 V 
Môžete mať TRMS modely (DMM 230 a DMM 240) alebo model s displejom až  40 000 digitov (DMM 240), ale všetky ponúkajú meranie do 1000 V AC/DC a displej aspoň 6000 digitov (DMM 210, DMM 220 a DMM 230)

RCMB104 - Monitor reziduálnych prúdov

Monitory reziduálnych prúdov pre kompaktné nabíjacie stanice elektromobilov

Monitory AC/DC reziduálnych prúdov pre kompaktné nabíjacie stanice elektromobilov, alebo riadiace jednotky integrované v nabíjacích kábloch.

Katalóg - Komponenty pre rozvádzače - všeobecný katalóg

Nový všeobecný katalóg Komponenty pre rozvádzače

Nový, všeobecný katalóg komponentov pre rozvádzače. Všetky produkty, ktoré ste predtým museli hľadať komplikovane, teraz nájdete na jednom mieste!

isoHV525 - Monitor izolačného stavu

Strážca izolačného stavu s vysokou odolnosťou

Strážca izolačného stavu pre AC, 3(N)AC, DC a AC/DC kombinovanej siete do 1000 V s vysokou nárazovou, vibračnou a teplotnou odolnosťou. Rozsah teploty od -55°C a stupeň krytia IP65

Vačkové prepínače

Otočné vačkové prepínače

Predstavujeme Vám novú radu otočných vačkových prepínačov do rozvádzačov a inštalačných krabíc. Hravo si poradí so spínáním malých, ale aj veľkých prúdov a splní všetky Vaše požiadavky.

Logo etrzby

Elektronická evidencia tržieb

Vážení zákazníci informujeme Vás, že od 1.3.2017 platí aj pre GHV Trading, spol. s r.o. povinnosť elektronickej evidencie tržieb.

Séria Physics Line

PhysicsLine - nové luxmetre, teplomere a anemometre Chauvin Arnoux

Francúzský výrobca prenosných meracích prístrojov, Chauvin Arnoux, uvádza na trh úplne novú radu meracích prístrojov na meranie neelektrických veličín. Ide o luxmeter C.A 1110 s kompenzáciou pre LED a fluorescenčné zdroje, anemometer C.A 1227 s lopatkovým čidlom, teplomer a vlhkomer prostredia C.A 1246 a teplomere C.A 1821, C.A 1822 a C.A 1823 pre termočlánky a odporové čidlá.
Všetky prístroje používajú spoločný SW, majú veľkú pamäť pre dlhodobý záznam, rozhranie Bluetooth a USB a vďaka implementácií EKO designu extrémne dlhú výdrž až 3 roky. 

MA130 MiniFLEX

Pružné prevodníky rady AmpFLEX a MiniFLEX na meranie až 30 000 A

Pružné prevodníky prúdu (Rogowského cievky) postupom času vytláčajú klasické magnetické obvody na meranie AC prúdov. Nové rady prevodníkov typu AmpFLEX (A110 a A130) a MiniFLEX (MA110 a MA130) sú inovovanou radou rady A100 a MA100. Umožňujú meranie prúdu od 0,02 A až po 30 000 A s dĺžkou prevodníka až 120cm. Vyznačujú sa odolnejšou konštrukciou jednotky elektroniky s krytím IP67 a bezpečnostnou kategóriou CAT IV (600 - 1000 V). U rady MA je naviac prebudovaný zámok uchytenia a umožňuje tak rovnako ako rada A prácu v rukaviciach.

Fluke 1630-2 FC - Kliešťový merač uzemnenia s logom

Merač uzemnenia Fluke 1630-2 FC s otvorom 40mm

Inovovaná verzia kliešťového merača uzemnenia spoločnosti Fluke, model Fluke 1630-2 FC, ponúka nielen zvačšený otvor na 40 mm, ale tiež vstavaný systém Fluke Connect. Ten umožňuje prístroju funkciu datalogeru a možnosť komunikácie s ďalšími prístrojmi tohto najrozsiahlejšieho sysému na svete. 

iso1685P - Monitor izolačného stavu

Monitor izolačného stavu pre rozsiahle IT siete

Monitor izolačného stavu pre rozsiahle striedavé, rovnakosmerné a kombinované IT siete do 1000 V AC/1500 V DC s generátorom pre lokalizáciu porúch izolácie.

EDS150 - Prístroj na vyhodnocovanie porúch

Monitor reziduálnych prúdov s integrovanými meracími transformátormi

Viackanálový prístroj pre monitorovanie reziduálnych prúdov typu B s integrovanými transformátormi pre uzemnené AC/DC siete TN/TT.

iso165C - Hlídače izolačního stavu

Monitor izolačného stavu pre DC IT siete v elektromobiloch

Monitor izolačného stavu pre DC IT siete do 600 V v elektromobiloch a hybridných automobiloch.

Quadron pre 60mm systém s monitorovaním stavu poistiek

Poistkové odpínače QUADRON

Medzi veľkú novinku posledných rokov patria poistkové odpínače firmy Wöhner pre zapínanie a vypínanie menovitých prúdov pod záťažou podľa pracovného napätia, označované pod názvom QUADRON. Sú ponúkané vo variantách pripojenia na panel alebo na 60 mm systém, vo veľkostiach poistiek NH00 a NH1.

Fluke 180LG - Nivelačný prístroj - použitie3

Laserové nivelačné prístroje Fluke 3P a Fluke 180L

Laserové nivelačné prístroje - vodováhy Fluke sa vyznačujú odolnosťou, akú u každého nástroja Fluke očakávate. Sú konštruované a testované tak, aby odolali pádu z jedného metra a sú osadené v odolnom nárazuvzdornom púzdre.
Tieto profesionálne nástroje ponúkajú vysokú presnosť, rýchlosť stabilizáciu a odolnosť proti vibráciám. 3bodové laserové vodováhy Fluke merajú s presnosťou 6 mm na vzdialenosť 30 metrov a laserové vodováhy s nepretržitým paprskom merajú s presnosťou 3 mm na vzdialenosť 10 metrov (max. vzdialenosť 60m). Vodováha využíva rýchly, samostabilizačný Kardanov záves, ktorý takmer okamžite poskytuje presné referenčné body a priamky.

Modulární systém CrossBoard®

CrossBoard®: Nový základný systém

Nový CrossBoard® je modulárny systém riešenia, s ktorým sa distribúcia elektrickej energie stáva bezpečnejšia. Vďaka 125 A môže byť ľahko a rýchlo realizovateľná najmä pri strojoch a zariadeniach.

C.A 757- Digitálny multimeter

Nové kompaktné multimetre C.A 755 a C.A 757 a facelift skúšačky C.A 745N

Nové kompaktné multimetre od francúzskeho výrobcu CHAUVIN ARNOUX. Prístroje C.A 755 a C.A 757 sú osadené vo veľmi odolnom skúšačkovom púzdre s pádovou odolnosťou 2m. Model C.A 757 má možnost merania prúdu až 300 A. Skúšačka zo základnej rady C.A 745N prešla faceliftom a ponúka rovnakú odolnosť ako nové multimetre rady 75x.

CCT

Nová rada prúdových transformátorov CCT s širokofrekvenčnou škálou

Citlivý prúdový transformátor na meranie AC i DC prúdov. Ideálny na meranie obvodov s predpokladom rušenia a na meranie obvodov so širokým rozsahom frekvencií a to od 0Hz až do 100kHz!

[ Archív ]

Tento web používa k poskytovaniu služieb a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.
Ďalšie informácie