Chytrý senzor teploty a vlhkosti

Kompaktný chytrý senzor CSS 014 meriaci teplotu a vlhkosť a zmerané veličiny konvertuje do štandardizovaného analógového signálu 4 - 20 mAMonitorovanie stavu je spôsob, ako problém vyriešiť než skutočne dôjde k vážnej chybe alebo dokonca zlyhaniu.

Nový Chytrý senzor CSS 014 nie len snímačom teploty alebo čidlom teploty/ vlhkosit. Kombinuje tri funkcie v jednom: snímač, rozhranie a vysielač.

Špecifikovaný rozsah merania teploty je -40 až +60 °C. Rozsah merania pre vlhkosť vzduchu pokrýva relativnu vlhkosť od 0 do 100 %. Chytrý senzor môže byť v zásade vybavený i ďalšími funkciami, napr. pre výpočet rosného bodu, meranie prietoku vzduchu, zaťaženie častíc alebo plynov obecne apod. Zaznamenané fyzikálne alebo cheemické veličiny sa prevádzajú na ďalší spracovateľný elektrický signál. CSS 014 aktuálne poskytuje konverziu na štandardizovaný analógový signál 4-20 mA. Ďalší štandardizovaný formát rozhrania je napríklad digitálny signál IO-Link.

Příklad zapojení senzoru CSS 014

Dáta sú prenášané do riadiaceho centra alebo monitorovacej jednotky prostredníctvom prepojovacieho káblu alebo bezdrátového pripjenia, čo robí Chytrý senzor CSS 014 vhodným i pre ďiaľkové sledovanie. Úplný proces od nahrávania dát k výstup dát je konsolidovaný v jednom produkte a ide ďaleko za funkciu "senzoru". Ďalšou výhodou Chytrého senzoru CSS 014 je, že môže byť umiestnený nielen do skrine rozvádzača, ale môže byť použitý v akomkoľvek type štandardnej aplikácie v definovanej atmosfére.

Ďalšie informácie

Zaujala Vás novinka?


Telefonní kontakt
+421 255 640 293


Tento web používa k poskytovaniu služieb a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.
Ďalšie informácie