Odborné články

 1. Prípojnicové systémy Wöhner
  Všeobecne platí, že komponenty vyrábané spoločnosťou Wöhner, ktorú na českom a slovenskom trhu zastupuje firma GHV Trading, spol. s r.o., ponúka v prvom rade jednoduchú montáž, demontáž a výmenu vďaka jednoduchému systému upevňovania. Ďalej potom ponúka zameniteľnosť plynúce zo stopercentnej modularity systémových komponentov, efektívna využiteľnosť priestoru systémov s vysokou prúdovou zaťažiteľnosťou. V neposlednom rade zaisťuje vysoký stupeň bezpečnosti a dokonalú ochranu systému.
  Ing. Radka Krátká, časopis ElektroPrůmysl č.07/2018
 2. Pružné vodivé prepojky
  Rad elektrických zariadení vyžaduje vodivé prepojenie v rámci uzemnenie alebo pre trvalé vedenie prúdu. Či už sa jedná o pohyblivé časti zariadenia alebo ide o časti, kde dochádza k mechanickým rázom či vibráciám, všade je možné využitie medených spletaných pásikov, lán alebo lamiel. Jedná sa napríklad o pripojení motorov a transformátorov, zváracích strojov, batérií apod.
  Ing. Radka Krátká, časopis ElektroPrůmysl č.05/2018
 3. Modulárny systém CrossBoard®
  V minulom roku sme Vás informovali o revolučný novinke modulárneho systémového riešenia, vďaka ktorému je možné ľahko a rýchlo realizovať rozvody elektrickej energie do 125 A, a to predovšetkým v oblasti strojárstva a priemyselných zariadení. Uvedením produktu Crossboard predstavil Wöhner úplne nový systém s kombináciou prednosti vysoko výkonového prípojnicového systému s tradičnou inštaláciou na montážnych lištách DIN. V tomto roku sa táto novinka rozšírila o nový napájací zdroj pre automatizačné a riadiace systémy BROOME10.
  Ing. Radka Krátká, časopis ElektroPrůmysl č.03/2018
Tento web používa k poskytovaniu služieb a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.
Ďalšie informácie