Meracia technika pre rozvádzače

Prístrojové transformátory prúdu

GHV Prístrojové transformátory prúdu pre nízke napätie

Prístrojové transformátory prúdu pre nízke napätie sú určené na použitie v rozvodných zariadeniach nízkeho napätia s menovitými prúdmi do 7500 A. Transformátory splňujú požiadavky STN EN 60044-1.

Všetky produkty

Analógové meracie prístroje

GHV Analógové meracie prístroje

Vstavané rozvádzačové prístroje na meranie elektrických veličín v elektrárňach a rozvodniach elektrickej energie, vo výrobných technologických zariadeniach alebo elektrických rozvádzačoch.

Všetky produkty

Digitálne multifunkčné meracie zariadenia

GHV Digitálne multifunkčné zariadenia

Digitálne multifunkčné zariadenia na meranie a monitorovanie elektrických parametrov, meranie spotreby elektrickej energie alebo čítanie impulzov, správu elektrickej energie a monitorovanie inštalácií s digitálnou komunikáciou.

Všetky produkty

Meracie prevodníky

GHV Meracie prevodníky

Meracie prevodníky sa používajú na meranie základných elektrických veličín, ktoré konvertujú na výstupné analógové signály. Tieto signály je možné použiť ako pri indikácii v mieste merania tak na priemyslové merania a reguláciu z centrálnych dispečingov.

Všetky produkty

Elektromery

GHV Digitálne elektromery

Elektromery na priame alebo nepriame podružné meranie v sieťach nízkeho napätia do 400 V. Jednofázové, trojfázové, jednotarifové alebo dvojtarifové, s impulzným výstupom alebo s MODBUS / MBUS komunikáciou, s medzinárodným schválením MID.

Všetky produkty

Automatické prepínače sietí

Zariadenia určené k prepínaniu hlavného a záložného zdroja v prípade výpadku napájania. Maximálna prúdová zaťažiteľnosť od 40 do 3200 A. Zvoliť je možné plne automatický prepínač alebo prepínač so vzdialeným elektrickým ovládaním.

Všetky produkty
Tento web používa k poskytovaniu služieb a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.
Ďalšie informácie