O nás

Naša firma patrí medzi úspešné malé firmy na českom a slovenskom trhu, a to už viac ako 30 rokov. Za založenie firmy vďačíme trom kolegom, vďaka ktorým sa zrodil aj názov našej firmy- boli nimi pán Ing. Gross, Ing. Hašek a Ing. Věneček.

Kto sme?

GHV Trading, spol. s r. o. je rýdzo obchodnou firmou zastupujúcou kvalitných a overených dodávateľov s výhradným zastúpením (alebo ako autorizovaný distribútor/dealer) pre český a slovenský trh. Sme vnímaní ako významný partner v predaji komponentov pre ruzvádzače, prenosné meracie a testovacie techniky.

Vďaka dynamickému týmu ľudí a kvalitnému portfóliu našich dodávateľov, ako napr. MBS, Bender apod., každý deň uzatvárame desiatky obchodných prípadov. To všetko sa nám darí v príjemnom prostredí technologického parku v Brne.

Pre našich zákazníkov zaisťujeme poradenské služby, ktoré sa neobmedzujú iba na dopytové konanie (špecifikácia technických dát a spracovanie návrhu). Naši kvalifikovaní zamestnanci overujú každú došlú objednávku tak, aby zákazník neobjednal neúplné alebo nefunkčné zariadenie.

Čo je našim poslaním?

Naši odberatelia majú možnosť predvedenia dodávaného prístroja alebo zariadenia a základného zaškolenia. Prezentácie vykonávajú naši pracovníci u Vás, na výstavách aj veľtrhoch.

Z dôvodu rozšírenia služieb pre našich zákazníkov je vybudované vlastné Autorizované metrologické stredisko (AMS), kde je overovaná presnosť transformátorov prúdu tak, aby spĺňali požiadavky pre úradné meranie.
Všetky overené transformátory spĺňajú požiadavky TPM 2272-99.
Vďaka svedomitému výberu našich dodávateľov a funkčnému systému akosti ČSN EN ISO 9001:2016,  v rámci ktorého vykonávame vstupnú a výstupnú kontrolu nakupovaných produktov, sa nám stále darí znižovať počet záručných opráv.

Filozofia spoločnosti

 

  • Kvalita výrobku nie je pre nás definícia konečého radu parametrov, ale znamená pre nás predovšetkým pocit spokojnosti zákazníka ako odraz jeho predstáv o vlastnostiach, výkone a cene výrobku.
  • Vieme, že rýchlosť výroby, montáže a odovzdania aj tých najväčších systémov a investičných celkov závisí na rýchlosti dodania každej súčasti. Pri dodávkach meracej techniky a komponentov pre výrobu rozvádzačov a elektrických systémov kladieme práve na rýchlosť dodávok veľký dôraz a dodávky plním v rozhodujúcej miere podľa Vašich požiadaviek.
  • Dobré obchodné vzťahy, podobne ako vzťahy osobné, sú založené predovšetkým na spoľahlivosti obchodného partnera. Od založenia našej firmy usilujeme o to, aby nás zákazníci aj dodávatelia vnímali ako spoľahlivého partnera pretože iba pod touto podmienkou môžeme byť úspešní.
  • Zákazník a jeho požiadavky sa prelínajú každou našou činnosťou, od vyhľadávania nových dodávateľov, cez poradenstvo, zrozumiteľné české manuály až po servisné činnosti. Nepredstierame, že môžme splniť všetko, chceme však, aby zákazník vedel, že pre neho robíme maximum.

História spoločnosti

2023

Spoločnosť prichádza s novým dizajnom webovej stránky, funkčnosťou a novým logom spoločnosti.

2022

Nový dodávateľ KPS-MGL   

2021

Nový dodávateľ HIKMICRO

2020

Rozšírili sme plochu skladu o 114 m2

Cez všetky ťažkosti spôsobené epidémiou COVID sme dosiahli tržby za tovar a služby vo výške 149 mil. Kč

Zachovali sme si finančnú stabilitu a neboli sme nútení obmedziť počet pracovníkov

2019

Tým pracovníkov spoločnosti presiahol viac ako 29 ľudí

2018

Tržby za tovar a služby dosiahli čiastku 160 mil.Kč

2017

Jednateľom firmy menovaný Ing. Martin Gross a prof. Wolfgang Gilgen, dr.h.c.

2015

Zmena sídla firmy. Presťahovanie do nových vhodnejších priestorov

2014

Nový dodávateľ Dr. Neumann Peltier-Technik GmbH

2008

Nový dodávateľ SOCOMECMegabras

2006

Nový dodávateľ COSMOTEC

2005

Noví dodávatelia firmy FLUKEMETERMAN, AMPROBE, SCHLEGELISKRAAPATOR

Pridelenie úradnej značky K2 vlastnému autorizovanému metrologickému stredisku

2004

Nový dodávateľ MONTWILL

2002

Navýšenie základného imania

2001

Certifikácia firmy ISO 9001: 2000

Nové dodávateľské firmy STEGOBENDER

1999

Nové dodávateľské firmy COREXELECTREX

Výhradná orientácia na dodávateľské firmy z EU

1998

Certifikácia firmy ISO 9002: 1992

1996

Ing.Věneček predává svoj podiel vo firme pánovi W.Gilgenovi, majiteľovi firmy MBS Sulzbach

1995

Začiatok spolupráce s firmou WÖHNER a BEHA

1993

Zahájenie prevádzky skúšobne meracích transformátorov prúdu

1992

Zahájenie spolupráce s firmou MBS Sulzbach, Alfred JUNG, CHAUVIN ARNOUX

1991

Multimetre METEX tvoria prvý dodávateľský program

Počiatok spolupráce s firmou WEIGEL

21.6.1991

Založenie firmy