Inovovaná rada populárnych prenosných osciloskopov Fluke 120B

Spoločnosť Fluke uvádza na trh inovovanú radu osciloskopov rady Fluke 120B s intergrovanými automatickými funkciami, veľkou pamäťou a možnosťou komunikácie so systémom Fluke Connect.

Na ručné prenosné osciloskopy rady Fluke 120 sa už viac ako 15 rokov denne spolieha celá rada užívateľov a tvoria nedeliteľnú súčásť ich meracej výbavy. Tohtoročná jar prináša na trh celkom novú generáciu týchto spoľahlivých prístrojov s označením B. Modelové označenie ostalo zachované rovnaké ako u predchádzajúcej generácie.

Základ tvorí model Fluke 123B, stredným modelom je Fluke 124B a na vrchole stojí Fluke 125B. Zachované ostali šírky pásiem 20 MHz pri Fluke 123 a 40 MHz pri oboch zvyšných, ktoré ako sa ukázalo, sú viac než dostačujúce pre priemyslové merania (pre náročnejších je tu rada Fluke 190 s až 500 MHz šírkou pásma). Všetky modely ponúkajú 2 navzájom neizolované meracie kanály a vstavaný digitálny TRMS multimeter. Prakticky všetky ostatné funkcie a parametre boli zmenené alebo vylepšené. Vďaka výkonnému hardwaru bolo do nových osciloskopov implementovaných niekoľko nových funkcií uľahčujúcich prácu s prístrojom ako je kontinuálny autoset alebo inteligentné nastavenie meraných parametrov. Rapídne boli zväčšené možnosti záznamu a komunikácie. Prístroj je plne kompatibilný so sytémom Fluke Connect.

Dominantou je veľký 5,7“ farebný displej vstavaný do tela prístroja s krytím IP51 a odolnosťou proti nárazu o sile 30g. Vylepšená bola bezpečnostná trieda na CAT IV/600V

Ďalšie informácie

Zaujala Vás novinka?


Telefonní kontakt
+421 255 640 293


Tento web používa k poskytovaniu služieb a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.
Ďalšie informácie